headerkuva

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE

 

WYDARZENIA SZKOLNE 2017/2018

PRZEDSZKOLE

ZERÓWKA

1 KLASA

KLASY GIMNAZJALNE I VII KLASA

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 nie będzie utworzona klasa VII.

 

sprzatanie swiata (1)

W dniu 19 września 2018 r. uczniowie z klasy drugiej oraz klas pierwszych z naszej szkoły aktywnie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie świata’, której celem jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Angażując się od najmłodszych lat w ,,Sprzątanie świata’’, nasi uczniowie kształtują w sobie postawy proekologiczne oraz wrażliwość na czystość środowiska naturalnego. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów udało się posprzątać plac zabaw na Szpęgawie oraz sąsiadujące z nim tereny.

Dziękujemy wszystkim za włączenie do akcji na rzecz naszego środowiska!

sprzatanie swiata (2)

sprzatanie swiata (3)

sprzatanie swiata (4)

sprzatanie swiata (5)