headerkuva

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE

 

WYDARZENIA SZKOLNE 2017/2018

PRZEDSZKOLE

ZERÓWKA

1 KLASA

KLASY GIMNAZJALNE I VII KLASA

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 nie będzie utworzona klasa VII.

 

my nie gryziemy (1)

Dnia 03. października br. odwiedziła naszą szkołę Fundacja Ewy Naworol, która w ramach OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI - „MY NIE GRYZIEMY”,  przeprowadziła warsztaty w zakresie profilaktyki pogryzień przez psy oraz bezpiecznej komunikacji z psem. Dzięki zaangażowaniu w organizację Pani Julity Ciosek, w zajęciach wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne,klasy: I A, I B, II A oraz starsza młodzież z klas III gimnazjum i kl. VIII.

Nasze dzieci i uczniowie zostali wyposażeni w wiedzę, co robić w przypadku ataku psa, jak odczytywać mowę zwierząt, a także, jak być odpowiedzialnym opiekunem czworonoga. Zajęcia odbywały się w trucku z multimedialną  salą edukacyjną, a towarzyszył nam labrador o imieniu Wito.

Przeprowadzone szkolenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i przebiegało w przesympatycznej atmosferze.

Gratulujemy Pani Ewie Naworol pomysłu i takiej formy przekazu wiedzy.Psy przecież od zawsze żyją obok nas, a jednak jeszcze nie wszystko o nich wiemy. Zmieniło się nasze myślenie po tym cyklu warsztatów edukacyjnych.

Dyrekcja szkoły bardzo dziękuje Fundacji Pani Ewy Naworol oraz Pani trener - Katarzynie Woźniak za obecność na terenie naszej placówki.

my nie gryziemy (2)

my nie gryziemy (3)

my nie gryziemy (4)

my nie gryziemy (5)

my nie gryziemy (6)

my nie gryziemy (7)

my nie gryziemy (8)

my nie gryziemy (9)

my nie gryziemy (10)

my nie gryziemy (11)

my nie gryziemy (12)

my nie gryziemy (13)

my nie gryziemy (15)

my nie gryziemy (16)

my nie gryziemy (17)

my nie gryziemy (18)

my nie gryziemy (19)

my nie gryziemy (20)