SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE

ZERÓWKA

1 KLASA

KLASY GIMNAZJALNE I VII KLASA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce informuje, że w roku szkolnym 2018/2019 nie będzie utworzona klasa VII.

my nie gryziemy (1)

Dnia 03. października br. odwiedziła naszą szkołę Fundacja Ewy Naworol, która w ramach OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI - „MY NIE GRYZIEMY”,  przeprowadziła warsztaty w zakresie profilaktyki pogryzień przez psy oraz bezpiecznej komunikacji z psem. Dzięki zaangażowaniu w organizację Pani Julity Ciosek, w zajęciach wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne,klasy: I A, I B, II A oraz starsza młodzież z klas III gimnazjum i kl. VIII.

Nasze dzieci i uczniowie zostali wyposażeni w wiedzę, co robić w przypadku ataku psa, jak odczytywać mowę zwierząt, a także, jak być odpowiedzialnym opiekunem czworonoga. Zajęcia odbywały się w trucku z multimedialną  salą edukacyjną, a towarzyszył nam labrador o imieniu Wito.

Przeprowadzone szkolenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i przebiegało w przesympatycznej atmosferze.

Gratulujemy Pani Ewie Naworol pomysłu i takiej formy przekazu wiedzy.Psy przecież od zawsze żyją obok nas, a jednak jeszcze nie wszystko o nich wiemy. Zmieniło się nasze myślenie po tym cyklu warsztatów edukacyjnych.

Dyrekcja szkoły bardzo dziękuje Fundacji Pani Ewy Naworol oraz Pani trener - Katarzynie Woźniak za obecność na terenie naszej placówki.

my nie gryziemy (2)

my nie gryziemy (3)