headerkuva

image1

Każdy  nowy rok szkolny rozpoczyna się rekrutacją chętnych do pracy na rzecz szkoły. Spośród nich wybierani są kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku zgłosiło się troje kandydatów: Barbara Maciołek, Karolina Zagorska i Dawid Bieszka. Każdy z kandydatów przedstawił swoje plany pracy pozostałym uczniom i starał się ich przekonać do swojej osoby. Odbyła się również debata, podczas której wyborcy, za pośrednictwem gospodarzy poszczególnych klas, mogli zadać  pytania kandydującym uczniom.

Dnia 27.09. 2018 r. odbyły się powszechne, równe, bezpośrednie, tajne oraz większościowe wybory, które wygrała Karolina Zagorska z klasy IIIa.

Nowej przewodniczącej gratulujemy wygranej oraz życzymy owocnej pracy

w Samorządzie Uczniowskim!

Pozostali członkowie SU to:

Miłosz Siedlecki kl. IIIa

Wiktoria Blokus kl. IIIb

Hanna Koch kl. IIIb

Natalia Kicińska kl. IIIb

Mikołaj Kowalczyk kl. IIIb

Adam Piłat kl. IIIb

Natalia Buler kl. IIIc

Natalia Jankowska kl. IIIc

Anna Pikula kl. IIIc

Oskar Piotrzkowski kl. IIIc

Opiekunem SU w aktualnym roku szkolnym jest p. Katarzyna Bławat.

image2